KONST / Konst, övrigt, Tryck m.m. / Väggrelief 15448150
nr 1544 8150
Wladyslaw Popielarczyk
(1925-1987), Polen
Väggrelief, Signerad, daterad 1961,100x33 cm, oramad
Wladyslaw Popielarczyk, polsk bildkonstnär född 1925, död 1987.
Utrop:
700 kr
Såld:
300 kr
måndag 29 maj 2023
kl 20:16:20
29/5 12:57:43
Wladyslaw Popielarczyk
Läs mer om Wladyslaw Popielarczyk